Chcesz pracować w stabilnej firmie zyskując ciekawe doświadczenie? Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy:

Analityk inwestycyjny Carpathia Capital S.A.

O nas

Carpathia Capital S.A. jest funduszem venture capital/private equity, który powstał w odpowiedzi na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw działających w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej. Jesteśmy pierwszym funduszem notowanym na rynku alternatywnym AeRO prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Bukareszcie. Celem inwestycyjnym Spółki jest uzyskanie długookresowego wzrostu kapitału, poprzez inwestowanie w zdywersyfikowany portfel instrumentów finansowych emitowanych przez MŚP, notowanych na rynkach głównych Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie oraz Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a także na rynkach alternatywnych AeRO i NewConnect.

Zakres obowiązków

  • Bieżący monitoring spółek portfelowych
  • Analiza potencjalnych celów inwestycyjnych
  • Kontakt z instytucjami rynku kapitałowego
  • Wsparcie decyzyjne komitetu inwestycyjnego

Oczekiwania względem kandydatów

  • wykształcenie wyższe lub status studenta (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, bankowość)
  • wiedza z zakresu rynku kapitałowego, finansów i rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Co oferujemy

  • elastyczny czas pracy (w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu dostosowanym do toku studiów)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy przesyłać na adres e-mail office@carpathiacapital.eu do 30 czerwca z tematem „Analityk Inwestycyjny” oraz z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)„

Rekrutacja ma charakter ciągły i może zostać zakończona przed upływem terminu nadsyłania zgłoszeń.