Podopieczni INC Drużynowymi Mistrzami Polski

UKS 16 GIGANT zdobył Drużynowe Mistrzostwo Polski UKS PZN 2016 w narciarstwie zjazdowym.

Podopieczni  INC S.A. ze znakomitym rezultatem ukończyli Mistrzostwa Polski UKS PZN, zajmując 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Jest to już piąty tytuł wywalczony przez młodych zawodników klubu UKS 16 GIGANT w ostatnich latach. Zwycięstwo to było niezwykle okazałe, gdyż przewaga pierwszego zespołu nad srebrnym medalistą wyniosła aż 252 punkty na 874 zdobyte.

Zawody rozegrane zostały 5 marca 2016 roku na stoku Suche k/Zakopanego. Do rywalizacji stanęło 250 zawodników z 28 różnych polskich zespołów, które zajmują się szkoleniem dzieci i młodzieży.

Indywidualnie pierwsze miejsce zdobył Hubert Walicki, drugie miejsca wywalczyli: Ania i Kasia Skorupska, a trzecie Szymek Chojnacki. Poza tym wychowankowie klubu UKS 16 GIGANT zdobyli wiele miejsc w pierwszej dziesiątce.

INC S.A. jest sponsorem Uczniowskiego Klubu Sportowego 16 GIGANT. Zgodnie ze swoją strategią, INC S.A. wspiera tych, którzy w przyszłości mają szansę kontynuować swoje osiągniecia i dalej się rozwijać.

Wierząc w pracowitych i ambitnych młodych ludzi wspieramy ich w realizacji marzeń i dążeniu do zdobycia zaszczytnych miejsc na podium.

Jednym z trenerów Uczniowskiego Klubu Sportowego 16 GIGANT jest nasz pracownik, Pan Roman Błaszkiewicz, któremu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej, równie owocnej współpracy z młodymi sportowcami.