Debiut EKOPARK S.A. na rynku NewConnect zakończony sukcesem!

passus1

29 października 2018 roku na parkiecie rynku NewConnect zadebiutowała spółka PRI EKOPARK S.A. Był to 12. debiut w tym roku oraz 391. spółka notowana na rynku alternatywnym NewConnect. Równocześnie była to już 53. spółka, która skorzystała z usług INC S.A. jako Autoryzowanego Doradcy NewConnect

W dniu debiutu kurs spółki wzrósł o 3,5 procent, do 1,78 zł (cena odniesienia została ustalona na poziomie 1,72 zł). Maksymalnie w ciągu sesji kurs osiągnął cenę 2,10 zł za akcję. W pierwszym dniu obrotu zawarto 33 transakcji, przy wolumenie na poziomie 13 881 akcji i wartości obrotu 27,05 tys. zł.

Łącznie do obrotu trafiło 700.000 akcji serii D. W ramach przeprowadzonej w maju 2018r. emisji spółka pozyskała 1 mln zł. Środki pozyskane z emisji akcji Emitent planuje przeznaczyć na uzupełnienie kapitału obrotowego, rozwój działalności montażu i sprzedaży instalacji sanitarnych oraz poszerzenie działalności na rynkach zagranicznych.

Emitent prowadzi działalność związaną z wyburzeniami specjalistycznymi oraz sprzedażą i montażem instalacji sanitarnych. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie wynajmu sprzętu specjalistycznego, warsztatu samochodowego oraz mycia ciśnieniowego.

Efekty prac PRI EKOPARK można śledzić w programie „Wyburzacze” stacji TVN Turbo!

Zachęcam wszystkich przedsiębiorców do tego, aby wybierali drogę rynku kapitałowego.
– mówi Wojciech Trawiński, Prezes EKOPARK S.A.

Tagi: , ,