Demolish Games planuje debiut na NewConnect w I połowie 2022 r.

Demolish Games planuje debiut na rynku NewConnect w I połowie 2022 roku, podała spółka. Studio pracuje obecnie nad swoim flagowym projektem z serii „Demolish and Build” – „Demolish and Build 3”.

– Z optymizmem rozpoczynamy nowy rok i nie zmieniamy naszych planów dotyczących debiutu Demolish Games na rynku NewConnect. Prace nad dokumentem ofertowym są już na etapie finalizacji, dlatego w najbliższych tygodniach planujemy jego złożenie – powiedział prezes Demolish Games Paweł Dywelski, cytowany w komunikacie.

Równocześnie Demolish Games cały czas pracuje nad swoim najważniejszym projektem, czyli „Demolish and Build 3”. Najnowsza wersja tytułu będzie dużo bardziej rozbudowaną rozgrywkę niż poprzednie gry. W 2022 roku spółka planuje udostępnić demo oraz prolog gry, natomiast premiera pełnej wersji produkcji planowana jest na początek 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC i konsolach, wskazano także.

Demolish Games to spółka z grupy Ultimate Games, która specjalizuje się w produkcji gier z gatunku symulatorów. Studio koncentruje się na projektach z serii „Demolish & Build”.