DOOK SA zadebiutuje na NewConnect we wrześniu 2017 r.

DOOK SA, wrocławska spółka działająca na rynku produkcji oprogramowania pozyskała 0,65 mln zł w ramach przeprowadzonej oferty prywatnej. Spółka jest jedną z wiodących firm developerskich w Polsce, działających w technologii Django/Python. Spółka planuje debiut na rynku NewConnect na przełomie lipca i sierpnia br. Funkcję Autoryzowanego Doradcy dla DOOK SA pełni INC SA.

W ramach przeprowadzonej w czerwcu 2017 emisji akcji serii D spółka pozyskała 0,65 mln zł. Podmiotem oferującym był Dom Maklerski INC SA.

Spółka DOOK SA działa na dynamicznie rozwijającym się rynku produkcji oprogramowania od 2010 roku. Zespół DOOK tworzy innowacyjne rozwiązania wykorzystujące web tech (technologie sieciowe) oraz natywne technologie mobilne. Strategia firmy skierowana jest na umacnianiu pozycji eksperta w technologii Python. DOOK SA plasuje się w czołówce rankingów firm developerskich w Polsce m.in. według branżowego portalu Clutch.co. Spółka realizowała projekty dla takich kontrahentów jak: Polpharma, AmRest, Adidas, PKN Orlen, H&M, Media-Saturn Group, IKEA, Solen i wielu innych.

Pozyskane środki Emitent planuje przeznaczyć na powiększenie zespołu operacyjnego, co umożliwi zwiększenie zdolności produkcyjnych spółki. Dodatkowo środki z emisji zostaną przeznaczone na rozwój autorskiego narzędzia do zarządzania projektami – Planmate.co oraz działania employerbranding public relations w celu promocji marki DOOK SA.

DOOK SA planuje debiut na rynku NewConnect we wrześniu 2017 r. Będzie to 50. spółka dla której INC SA pełniła funkcję Autoryzowanego Doradcy na rynku NewConnect!

Tagi: , ,