Noobz from Poland pozyskał ponad 0,56 mln od inwestorów

Noobz from Poland, producent gier typu battle symulator, pozyskał w ramach oferty prywatnej ponad 0,56 mln zł.  Cenę emisyjną ustalono na 18 zł, a redukcje na poszczególnych zapisach wyniosły do 67 proc. Środki z emisji zostaną przeznaczone na nowy projekt PC. Doradcą przy pozyskaniu kapitału dla spółki był Dom Maklerski INC. Już w pierwszym kwartale do sprzedaży trafi najważniejszy projekt studia – Total Tank Simulator w wersji na PC. Wydawcą tytułu jest globalny gigant – 505 Games. Noobz from Poland w 2020 roku planuje debiut na rynku NewConnect.

Prywatna emisja spółki cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Popyt ze strony inwestorów znacząco przekroczył liczbę oferowanych przez spółkę akcji.

Dziękuję inwestorom za zaufanie. Dzięki ich wsparciu do spółki trafi ponad 0,56 mln zł, które w całości przeznaczymy na nowy projekt w wersji na PC. Będzie to gra typu grand strategy osadzona w realiach II wojny światowej, polegająca na kierowaniu państwem. Tytuł będzie posiadał elementy takie jak: zarządzanie gospodarką, dyplomacja, kierowanie działaniami wojennymi. Kierujemy ją dla starszego i bardziej wymagającego gracza. Wkrótce podamy więcej informacji na ten temat – informuje Jarosław Kotowski, prezes Noobz from Poland

Doradcą przy pozyskaniu kapitału dla spółki był Dom Maklerski INC.

 To pierwsza emisja w branży growej, w której DM INC był doradcą oraz oferującym. Dużym sukcesem jest przeprowadzenie emisji w jednak dość trudnym otoczeniu rynkowym, szczególnie że zainteresowanie było naprawdę wysokie i istotnie przekroczyło potrzeby kapitałowe spółki – komentuje Paweł Śliwiński, prezes Domu Maklerskiego INC

W pierwszym kwartale 2020 roku Noobz from Poland planuje premierę swojego najważniejszego projektu w wersji na PC – Total Tank Simulator. To oparty na fizyce strategiczny symulator bitew, osadzony w realiach II wojny światowej. Tytuł pozwala graczom wcielić się w dowódców, rozmieszczających ogromne armie na polu walki i obserwujących ich taktyczne pojedynki w intensywnych bitwach. Gra zawiera ponad 50 map oraz setki historycznych jednostek i broni w dokładnie szczegółowych i całkowicie możliwych do zniszczenia scenariuszach, od Sahary po zielone pola Europy lub zaśnieżone równiny rosyjskiej tajgi. Wydawcą gry jest znany na całym świecie globalny wydawca – 505 Games.

Spółka kilka miesięcy po premierze planuje wydanie dużego, płatnego DLC do gry.

W przyszłym roku Noobz from Poland chce dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect.

 Tagi: , , , ,