Najnowsze wydanie Magazynu Grupy INC

Prezentujemy przed Państwem nowe wydanie magazynu analitycznego rynku kapitałowego INC Group.

Magazyn Grupy INC to następca INC Magazine. Został on bowiem wzbogacony o część informacyjną na temat naszej grupy oraz rynku kapitałowego w Polsce i w regionie CEE.

W najnowszym wydaniu mogą Państwo przeczytać o bieżących zmianach wewnątrz naszej grupy. Przede wszystkim o nabyciu przez nas Domu Maklerskiego PricewaterhouseCoopers Securities S.A., którego nazwa została już zmieniona na Dom Maklerski INC.

Nie zabraknie również informacji o agencji ratingowej INC Rating, która uzyskała autoryzację Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (European Securities and Markets Authority) jako agencja ratingowa na terytorium Unii Europejskiej. Dzięki temu INC Rating Sp. z o.o. może wykonywać ratingi dla jednostek samorządu terytorialnego. Jest to trzecia agencja ratingowa z siedzibą na terytorium Polski.

Ostatnie miesiące to także działania związane z naszą Spółką Carpathia Capital, która jest pierwszą polską spółką notowaną na rynku AeRO w Rumunii. Nieustanna analiza podmiotów znajdujących się na rynku, organizacja Forum Współpracy Polska – Rumunia – Mołdawia oraz stała współpraca z Giełdą Papierów Wartościowych w Bukareszcie to tylko fragment naszych działań, o których możecie Państwo przeczytać w najnowszym wydaniu Magazynu grupy INC.

Kolejna spółka z Grupy – INC East&West – podpisała umowy na realizację następnych projektów z cyklu Muzyczne Rodowody, realizowanego wspólnie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP. Tym razem działania spółki realizowane są w Londynie i Chicago.

O wszystkich naszych działaniach, spółkach z naszego portfela i informacjach z rynku polskiego i rumuńskiego przeczytacie Państwo w magazynie, który oddajemy w Państwa ręce. Dołączamy do niego, już tradycyjnie, analizy techniczne spółek, przygotowane dla Was przez nasz zespół. Jesteśmy przekonani, że w nowej formie INC Magazine będzie narzędziem wspomagającym Państwa decyzje.

Cały magazyn dostępny jest tutaj.

Tagi:

Leave a Comment